Co mówią o badaniu nasi Partnerzy:

Inga Pyd

Lotte Wedel, dyrektorka HR i Administracji
Projekt „Uwierz w Siebie” umożliwia budowanie dialogu z pracownikami oraz poznawanie ich potrzeb. To dla nas również szansa na lepsze poznanie wedlowskiej załogi, tak różnorodnej, jeśli chodzi o specyfikę pracy (produkcja, sprzedaż terenowa, biuro). W Wedlu wszyscy pracownicy są autorami zmian, a każdy głos jest dla nas tak samo ważny – toteż tematyka badania wpisuje się doskonale w nasz sposób myślenia i codzienne funkcjonowanie.

Kamila Luttelmann

Lotte Wedel, dyrektorka ds. prawnych i zgodności
Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie środowiska pracy, w którym każdy czuje się dobrze, a równościowe podejście w obszarze płac, w ścieżkach awansu i w możliwościach rozwoju jest dla nas absolutnie kluczowe. W Wedlu blisko połowę stanowisk kierowniczych piastują właśnie panie, dwie zasiadają także w zespole zarządzającym. Naszym przepisem są ludzie – chcemy, aby jeszcze bardziej wierzyli w siebie i swoją skuteczność. Wyciągamy wnioski i działamy, żeby przekonanie pracowników o ich własnej mocy sprawczej sukcesywnie rosło.

Maciej Herman

Lotte Wedel, dyrektor zarządzający
Badania pokazują, że taki problem istnieje, a wynika przede wszystkich z odmiennego sposobu wychowania dziewczynek i chłopców – zarówno w rodzinach, jak i później w szkołach. Bycie świadomym rodzicem wymaga wiedzy, której niestety w Polsce często brakuje. W życiu dorosłym i w pracy mierzymy się już z konsekwencjami takiego wychowania i takich narracji. To, co mogę z tym zrobić i co robię jako lider, to przede wszystkim indywidualne podejście, dialog, szacunek i wsparcie – są to zresztą wartości obecne w kulturze organizacyjnej naszej firmy, w której kierujemy się zasadą, że każdy głos, choć inny, ma takie samo znaczenie. Do tego dochodzą działania edukacyjne skierowane do naszych pracowników, a także na zewnątrz organizacji.